10. Grup Finansal Okuryazarlık Eğitimi Hakkında

10. Grup Finansal Okuryazarlık Eğitimi Hakkında

10. Grup Finansal Okuryazarlık Eğitimi Hakkında
09 Mayıs 2022 - 15:21

Konfederasyonumuz ile İstanbul Arel Üniversitesi ve DMW Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş arasında 21.06.2021 tarihinde imzalanan “Eğitim ve İşbirliği Protokolü” ile pandemi döneminde zorlu günler geçiren esnaf ve sanatkârımızın yeni normale hızlıca adapte olması, gelirlerini arttırması ve uluslararası standartlarda işlerini geliştirmesi hedeflenmiş olup, bu kapsamda üç kurumun işbirliği ile üyelerimize, teşkilatımız yönetici ve personeline “ücretsiz çevrimiçi finansal okuryazarlık eğitimi” verilmesi planlanmıştır.

 

Bu kapsamda planlanan 10 uncu Grup Ücretsiz Çevrimiçi Finansal Okuryazarlık Eğitimi29 Mayıs 2022  tarihinde Pazar günü 09.30 - 17.30 saatleri arasında yine “Microsoft Teams Programı” üzerinden gerçekleştirilecektir. 

 

Katılımcıların, 29 Mayıs 2022 tarihinde yapılacak olan 10'uncu Grup ücretsiz çevrimiçi finansal okuryazarlık eğitimine katılabilmesi için; bilgisayar, tablet veya cep telefonlarına Microsoft Teams Programını yüklemeleri ve https://dmwdanismanlik.com/duyurular/finansalokuryazarlik-egitimi-basvuru-formu/ linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

Kaydını başarı ile tamamlayan katılımcının e-posta adresine/kutusuna eğitime gireceği link eposta olarak eğitim tarihinden önce gönderilecektir. Eğitim sonunda, sadece çevrimiçi eğitime, tam gün katılım sağlayanlara "Katılım Belgesi" verilecektir. Kayıt olunmasına rağmen eğitime katılım göstermeyen ve eğitime devam etmeyen katılımcılara katılım belgesi verilmeyecektir.

 

Bilgilerinizi ve yapılacak olan ücretsiz finansal okuryazarlık eğitiminin esnaf ve sanatkara duyurulması hususunda gereğini rica ederiz.

 

             LİNK: https://www.istesob.org.tr/80-nolu-genelge-05-05-2022-10-grup-finansal-okuryazarlik-egitimi-hakkinda/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum