Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi Hakkında

Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi Hakkında

Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi Hakkında
09 Ağustos 2022 - 23:24

ODASI BAŞKANLIĞINA

 

Covid-19'dan en fazla olumsuz etkilenen sektörler arasında yeme-içme sektörü ilk sıralarda yer alıyor. 20 ilimizde yürütülmeye başlatılan Konfederasyonumuz ile Google.org iş birliğinde sürdürülen Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi ile Türkiye’deki restoran ve kafelerin dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale gelmelerini sağlamak, restoran ve kafeleri çevrimiçi araç ve platformları kullanabilecekleri biçimde geliştirmek, yerel koşullara ve ihtiyaçlara göre hazırlanmış bir çevrimiçi ve çevrimdışı eğitim programının tasarlanması amaçlanmıştır.

 

“Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi” kapsamında hazırlanan Eğitim Tırı saha uygulaması için 11 Ağustos 2022 Perşembe günü Saat 10:00’da Eminönü Mısır Çarşısı Önü’nde olacak ve esnafımızın katılımı ile kısa bir eğitim gerçekleştirilecektir. Eğitimde, www.esnafakademi.org portalında bulunan “Dijital Pazarlama, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve Yeni Normalde Pazarlama” eğitimleri verilecektir.

 

Bilgilerinizi, odanız vasıtasıyla ilgili esnaf ve sanatkârlara duyurulmasını ve belirtilen gün ve saatte oda olarak katılımlarınızı önemle rica ederiz.

 

LİNK: https://www.istesob.org.tr/122-nolu-genelge-09-08-2022-restoran-ve-kafeler-dijitallesiyor-projesi-hakkinda

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum